Noclegi i kwatery w sąsiednich wsiach

Poniżej przedstawiamy oferty kwaterodawców z dwóch pobliskich wsi Stary i Nowy Gierałtów.

FurmAnka Ośrodek jeździecki

W malowniczym miejscu na krańcu Polski, pod Przełęczą Gierałtowską (685 m. n.p.m) został stworzony ośrodek wypoczynkowo-jeździecki. Miejsce u nas znajdą pasjonaci  jeździectwa, rodziny z dziećmi oraz turyści. Nasze położenie z dala od miast blisko dzikiej przyrody zapewnia wspaniałe warunki do odpoczynku.

W skład kompleksu wchodzą: dom z pokojami do wynajęcia z salą kominkową, stajnia, kryta ujeżdżalnia, piaszczysty plac do jazdy oraz pastwiska.

W budynku CYKADA do dyspozycji naszych gości oddajemy 6 pokoi umeblownych w naturalane sosnowe meble z TV, łazienkami, darmowym WiFi. Wyposażone są w pojedyńcze  łóżka i dwuosobowe rozkładane sofy. Do dyspozycji gości są także czajniki elektryczne. Z każdego pokoju można podziwiać widoki oraz podglądać konie na pastwisku lub pod siodłem na maneżu. Pokoje są urządzone w rónych tonacjach kolorystycznych w stylu wiejskim, wszystkie są przytulne , wygodne i ciepłe.

Pokój wiosenny – pokój 2-4 osobowy w zielonej tonacji. (1 sofa + 2 pojedyncze łóżka) z łazienką z kabiną i bidetem.

Pokój miodowy – pokój 2-4 osobowy w żółtej tonacji. 1 rozkładana sofa + 2 pojedyncze łóżka; w łazience kabina i bidet.

Pokój jesienny - pokój 2-4 osobowy 2 pojedyncze łóżka, rozkładana sofa dwuosobowa, łazienka z prysznicem i bidetem, Kolrosytyka zachodzącego słońca i brązu.

Pokój orzechowy – pokój 2-4 osobowy z łazienką dostosowaną dla osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach (1 sofa + 2 pojedyncze łóżka).

Pokój kwiatowy – pokój 2-4 osobowy z łazienką dostosowaną dla osób niepełnosprawnych (1 sofa + 2 pojedyncze łóżka).

Pokój  imbirowy 3-5 osobowy z 2 sypialniami (1 rozkładana sofa + 3 pojedyncze łóżka).

W cenie noclegów: ręczniki, monitorowany parking przy budynku, bezprzewodowy internet, kawa, herbata.

W Cykadzie znajduje się sala kominkowa (150m2) z drewnianą antresolą, barem. Wieczorem można usiąść przy kominku z rodziną, znajomymi i biesiadować w cieple ognia. W sali można zagrać w bilard ,a w holu  odpocząć na sofach, poczytać książkę, dzieci mogą pobawić się w kąciku zabaw. Dla starszych dzieci i dorosłych przygotowaliśmy salę z ping-pongiem, rzutkami i piłkarzykami.

Na dworze udostępniamy trampolinę, piaskownicę i basen dmuchany dla dzieci, zimą sanki, jabłuszka.

Na tarasach można wypić herbatę, kawę, zorganizować grilla i cieszyć się chwilą :) Do dyspozycji są także dwa miejsca na ognisko przy budynku i w punkcie widokowym na naszym pastwisku.

Naszych gości zapraszamy w dniu przyjazdu od godziny 14-tej, a pożegnamy do godziny 11-tej ostatniego dnia pobytu.

Proponujemy Państwu domowe posiłki

Śniadania o godzinie 9-tej , a obiadokolacje ( zupa, drugie danie, kompot, deser) o 16.30 (zima) 17.00 (lato).

FurmAnka - ośrodek jeździeckiFurmAnka - ośrodek jeździeckiFurmAnka - ośrodek jeździeckiFurmAnka - ośrodek jeździeckiFurmAnka - ośrodek jeździeckiFurmAnka - ośrodek jeździecki

Wstecz

©2002-2019 Anna Sobańska-Maj | Polityka prywatności - pliki cokies. Bielice - gdzieś na końcu świata. Urokliwa wieś koło Stronia Śląskiego.