Balneologia i odnowa biologiczna

Sauna, jacuzzi, solaria i oferty uzdrowiskowe.

Sauna, jacuzzi i solarium w CSiR w Stroniu Śląskim

  • Sauna, jacuzzi i solarium w CSiR w Stroniu ŚląskimWłaściciel: Centrum Sportu i Rekreacji
  • adres: ul. Kościuszki 20a, 57-550 Stronie Śląskie
  • tel.: +48 74 814 16 04, faks: +48 74 814 29 09
  • www.csir.com.pl

W Stroniu Śląskim w Centrum Sportu i Rekreacji udostępnione są za odpłatnością dwie sauny oraz jacuzzi.

Sauna sucha

Znajduje się na pierwszym piętrze w budynku basenu. Posiada trzy półki. Za godzinę udostępnienia sauny zapłacimy tu 12 zł od osoby. Należność regulujemy w kasie basenu.

Sauna mokra

Na patrerze tego samego budynku jest sauna mokra, tzn. że wygrzewanie możemy sobie uprzyjemnić parą wodną z polewnych wodą kamieni. Od osoby zapłacimy 7,50 zł za pół godziny i 12 zł za godzinę. Należność u osoby obsługującej jacuzzi.

Jacuzzi

Typwe jacuzzi to tylko bąbelki powietrza tłoczone do kąpieli. Tutaj mamy coś więcej – masaże wodne w silnym strumieniu wody. Świetnie relaksują. Na parterze budynku basenu znajdziemy to miejsce. Basenik mieści swobodnie kilka osób, więc możemy wybrać się tam z towarzystwem. Pół godziny od osoby kosztuje 9,50 zł a cała godzina 15 zł.

Sauna, jacuzzi i solarium w CSiR w Stroniu Śląskim

Solarium

Bez względu na porę roku o ciemną karnację ciała można zadbać w tutejszym solarium. Otwarte jest w dogodnych godzinach – od 11:00 do 22:00 przez cały tydzień. Cena za 1 minutę naświetlań tylko 80 groszy.

Zainteresowanym podajemy parametry:

  • lampy „turbo” 100 W,
  • współczynnik 2,2
  • łóżko posiada nawiew.

Dla wygody najlepiej umówić się na wizytę telefonicznie lub osobiście w kawiarni basenu CSiR. Ponadto w kompleksie Centrum Sportu i Rekreacji funkcjonuje zespół odnowy biologicznej z sauną i jacuzzi, basen oraz hala sportowa, o których piszemy w innych punktach tego działu.

Wstecz

©2002-2019 Anna Sobańska-Maj | Polityka prywatności - pliki cokies. Bielice - gdzieś na końcu świata. Urokliwa wieś koło Stronia Śląskiego.