Noclegi i kwatery w sąsiednich wsiach

Poniżej przedstawiamy oferty kwaterodawców z dwóch pobliskich wsi Stary i Nowy Gierałtów.

FurmAnka Ośrodek jeździecki

W malowniczym miejscu na krańcu Polski, pod Przełęczą Gierałtowską (685 m. n.p.m) został stworzony ośrodek wypoczynkowo-jeździecki. Miejsce u nas znajdą pasjonaci  jeździectwa, rodziny z dziećmi oraz turyści. Nasze położenie z dala od miast blisko dzikiej przyrody zapewnia wspaniałe warunki do odpoczynku. W skład kompleksu wchodzą: dom z pokojami do wynajęcia z salą kominkową, stajnia, kryta ujeżdżalnia, piaszczysty plac do jazdy oraz pastwiska.

Czytaj więcej

„Czartowiec”

Do dyspozycji gości przekazujemy: pokoje z łazienkami, duży aneks kuchenny z salą kominkową i pełnym wyposarzeniem, miejsce na ognisko. Doskonała baza wypadowa w Kotlinie Kłodzkiej do wycieczek pieszo jak i na rowerach, które posiadamy do dyspozycji gości.

Czytaj więcej

„Niedzielówka” i „Domek Dziadka”

Obiekty usytuowane są nad rzeką Białą Lądecka. Gospodarz oddaje do dyspozycji gości 15 miejsc noclegowych w osobnych pokojach lub całych domkach z pełnym wyposażeniem, węzłem sanitarnym i pomieszczeniami socjalnymi. Gospodarstwo pełni typową bazę wypadową po górach dla osób poszukujących spokoju, nieskrępowania i swobody do realizacji swoich celów takich jak eskapady, obserwacja natury, pobyt we dwoje, wypoczynek z dala od zgiełku miejskiego.

Czytaj więcej

Dom gościnny „Ranczo”

Dom otoczony jest starannie utrzymanym ogrodem rekreacyjnym nad szumiącą rzeką. Do dyspozycji Gości mamy trawniki, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę oraz zadaszone miejsce na grilla i ognisko. Oferowane jest pełne, całodniowe wyżywienie, według ustalonego z gośćmi menu, a na życzenie przygotowywane są smaczne potrawy z dziczyzny.

Czytaj więcej

„Gościnna Zagroda” (z certyfikatem „Ekolandu”)

Do dyspozycji gości są tu 24 miejsca – dwa odrębne mieszkania wakacyjne i jeden oddzielny domek. Wszystkie w pełni wyposażone i przytulne. Ceny wahają się od 25 do 40 złotych w zależności od terminu i ilości zarezerwowanych miejsc.

Czytaj więcej

Pensjonat „Pokoje w Górach u Wanata”

Można u Nas wypoczywać przez cały rok. Pensjonat posiada oświetlony wyciąg narciarski bezpośrednio nad budynkiem na własnym stoku. Goście maja do dyspozycji 2, 3 i 4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Oferujemy dla gości również możliwość korzystania z sauny oraz jacuzzi.

Czytaj więcej

Agroturystyka „Maciejówka”

Prawdziwe gospodarstwo agroturystyczne – mili gospodarze, wiejska kuchnia i zwierzęta w obejściu. Dla gości przygotowano tutaj trzy pokoje w części domu z osobnym wejściem dla 11 osób. Pokoje schludne, dobrze urządzone łazienki. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, jadalnia (telewizor, 3 programy) i kącik wypoczynkowy w holu.

Czytaj więcej

Schronisko „Bialska Jarmilka”

Miejsce z typowym „schroniskowym” klimatem i urokiem, czynne cały rok. Jak na schronisko przystało – położone na szlaku. W pobliżu przechodzi bowiem czerwony szlak łącznikowy, schodzący tu z Przełęczy Suchej i Czernicy w Górach Bialskich z jednej strony i z Przełęczy Gierałtowskiej w Górach Złotych z drugiej. Dom stoi przy głównej drodze we wsi, tuż przy przystanku PKS, na granicy między Starym a Nowym Gierałtowem, na niewielkim wzniesieniu.

Czytaj więcej

Dom gościnny „Malwina”

Krótka charakterystyka – zioła, ziółka i to co najbardziej niezwykłe – piramida w ogrodzie. Do tego dochodzą jeszcze smaczne domowe posiłki i wypieki oraz możliwość skorzystania z masaży leczniczych i różnych wschodnich metod leczenia.

Czytaj więcej

Agroturystyka „Swojska Chata”

„Swojska Chata” to ładnie położony dom w Starym Gierałtowie k. Stronia Śląskiego. Dużo zieleni, dom nad strumieniem z miejscem na grill i garden party. Smaczne domowe obiady. 17 miejsc noclegowych w 5 pokojach – wszystkie z łazienkami.

Czytaj więcej

Sprawdź również noclegi i kwatery w Bielicach!

©2002-2018 Anna Sobańska-Maj | Polityka prywatności - pliki cokies. Bielice - gdzieś na końcu świata. Urokliwa wieś koło Stronia Śląskiego.