Noclegi i kwatery w sąsiednich wsiach

Poniżej przedstawiamy oferty kwaterodawców z dwóch pobliskich wsi Stary i Nowy Gierałtów.

FurmAnka Ośrodek jeździecki

W malowniczym miejscu na krańcu Polski, pod Przełęczą Gierałtowską (685 m. n.p.m) został stworzony ośrodek wypoczynkowo-jeździecki. Miejsce u nas znajdą pasjonaci  jeździectwa, rodziny z dziećmi oraz turyści. Nasze położenie z dala od miast blisko dzikiej przyrody zapewnia wspaniałe warunki do odpoczynku. W skład kompleksu wchodzą: dom z pokojami do wynajęcia z salą kominkową, stajnia, kryta ujeżdżalnia, piaszczysty plac do jazdy oraz pastwiska.

Czytaj więcej

„Czartowiec”

Do dyspozycji gości przekazujemy: pokoje z łazienkami, duży aneks kuchenny z salą kominkową i pełnym wyposarzeniem, miejsce na ognisko. Doskonała baza wypadowa w Kotlinie Kłodzkiej do wycieczek pieszo jak i na rowerach, które posiadamy do dyspozycji gości.

Czytaj więcej

„Niedzielówka” i „Domek Dziadka”

Obiekty usytuowane są nad rzeką Białą Lądecka. Gospodarz oddaje do dyspozycji gości 15 miejsc noclegowych w osobnych pokojach lub całych domkach z pełnym wyposażeniem, węzłem sanitarnym i pomieszczeniami socjalnymi. Gospodarstwo pełni typową bazę wypadową po górach dla osób poszukujących spokoju, nieskrępowania i swobody do realizacji swoich celów takich jak eskapady, obserwacja natury, pobyt we dwoje, wypoczynek z dala od zgiełku miejskiego.

Czytaj więcej

„Gościnna Zagroda” (z certyfikatem „Ekolandu”)

Do dyspozycji gości są tu 24 miejsca – dwa odrębne mieszkania wakacyjne i jeden oddzielny domek. Wszystkie w pełni wyposażone i przytulne. Ceny wahają się od 25 do 40 złotych w zależności od terminu i ilości zarezerwowanych miejsc.

Czytaj więcej

Pensjonat „Pokoje w Górach u Wanata”

Można u Nas wypoczywać przez cały rok. Pensjonat posiada oświetlony wyciąg narciarski bezpośrednio nad budynkiem na własnym stoku. Goście maja do dyspozycji 2, 3 i 4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Oferujemy dla gości również możliwość korzystania z sauny oraz jacuzzi.

Czytaj więcej

Agroturystyka „Maciejówka”

Prawdziwe gospodarstwo agroturystyczne – mili gospodarze, wiejska kuchnia i zwierzęta w obejściu. Dla gości przygotowano tutaj trzy pokoje w części domu z osobnym wejściem dla 11 osób. Pokoje schludne, dobrze urządzone łazienki. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, jadalnia (telewizor, 3 programy) i kącik wypoczynkowy w holu.

Czytaj więcej

Agroturystyka „Swojska Chata”

„Swojska Chata” to ładnie położony dom w Starym Gierałtowie k. Stronia Śląskiego. Dużo zieleni, dom nad strumieniem z miejscem na grill i garden party. Smaczne domowe obiady. 17 miejsc noclegowych w 5 pokojach – wszystkie z łazienkami.

Czytaj więcej

Sprawdź również noclegi i kwatery w Bielicach!

©2002-2024 Anna Sobańska-Maj | Polityka prywatności - pliki cokies. Bielice - gdzieś na końcu świata. Urokliwa wieś koło Stronia Śląskiego.