Noclegi i kwatery w Bielicach

Mimo, że to niewielka wieś, to jest dobrze przygotowana na przyjęcie gości. Posiada w sumie ponad 200 miejsc noclegowych u pięciu kwaterodawców. Dodatkowe kilkadziesiąt miejsc oferują pobliskie wsie: Stary i Nowy Gierałtów.

„Chata Cyborga”

„Chata Cyborga”

Państwo Lignarscy prowadzą pensjonat  o miłej i przytulnej atmosferze. Cieszy się on dużą popularnością wśród bywalców tych okolic. W rozbudowanej sudeckiej chacie  z początku XX wieku przygotowano dla Gości  komfortowe pokoje 2-, 3-, 4-osobowe oraz typu studio z łazienkami , TV, telefonem i WiFi.  Brak zasięgu komórkowego i dodatkowe atrakcje : sauna, wanna z hydromasażem , mini siłownia,  sala gier, pokój zabaw dla dzieci pozwalają zregenerować siły wszystkim Gościom Chaty Cyborga.

Czytaj więcej
 

„Chatka Trapera”

„Chatka Trapera”

W naszym, położonym na 11-hektarowej łące, gospodarstwie agroturystycznym, można fantastycznie odpocząć, to na tej łące rankiem spotkacie pasące się sarny, to tutaj zaglądają bociany :)

- MILE WIDZIANI GOŚCIE Z CZWORONOGAMI !!!
- Tu regeneruje się duszę.

Czytaj więcej
 

„Dom Gościnny u Majów”

„Dom Gościnny u Majów”

Dom Gościnny u Majów znajduje się 150 m od Kościoła i wyciągu narciarskiego Bieliczak. Oferujmy do 20 miejsc noclegowych. Pokoje wykończone w drewnie, każdy ma własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Czytaj więcej
 

Dom na Skale

Dom Zborowy Baptystów

„Dom Na Skale” to wymarzone miejsce na wyjazdy grupowe i indywidualne dla osób, które cenią sobie odpoczynek z dala od miasta i blisko natury. Bielice 5, 57- 550 Stronie Śląskie

Czytaj więcej
 

„U Eli”

„U Eli”

Za 1 dobę wynajęcia mieszkania pobieramy opłatę w kwocie 35 zł od osoby. Istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny w zależności od długości pobytu i liczby osób. Pobyty w okresie świąteczno-noworocznym oraz podczas długiego majowego weekendu wyceniamy indywidualnie.

 

 

 

Agroturystyka w Bielicach - gdzieś na końcu świata

Agroturystyka w Bielicach

Oferujemy Państwu noclegi (3 pokoje - łącznie 12 miejsc noclegowych) w Bielicach - malowniczo położonej wiosce w górach Bialskich. Agroturystyka położona jest przy szlakach na Kowadło i Rudawiec.

Czytaj więcej

Sprawdź również noclegi i kwatery w sąsiednich wsiach!

©2002-2024 Anna Sobańska-Maj | Polityka prywatności - pliki cokies. Bielice - gdzieś na końcu świata. Urokliwa wieś koło Stronia Śląskiego.