„Chatka Trapera”

 
Tu regeneruje się duszę.
 
A teraz zapraszamy wszystkich naszych gości we wspólny 25 rok czasu bielickiego!
 
25 lat minęło jak jeden dzień... Sami jesteśmy tym zaskoczeni. To już dwadzieścia lat razem z Państwem, naszymi gośćmi zachwycamy się krajobrazem, przyrodą i metafizyczną ciszą Baraniego Wąwozu. 

 
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
  • dwa pokoje w Kamiennym domku (dla 4 osób) - do wyłącznej dyspozycji kuchnia - pokój dzienny z kominkem, wszędzie ogrzewane podłogi; (140-120 zł od osoby)
  • dwa pokoje w Owczarni (dla 6 osób) - do wyłącznej dyspozycji kuchnia - pokój dzienny z kominkem, wszędzie ogrzewane podłogi (130-110 zł od osoby).
  • jeden pokój w Chatce Trapera (dola 3 osób) -  do wyłącznej dyspozycji kuchnia - pokój dzienny z kominkiem, wszędzie ogrzewane podłogi ( 150- 130 zł od osoby)

W naszym, położonym na 11-hektarowej łące, gospodarstwie agroturystycznym, można fantastycznie odpocząć, to na tej łące rankiem spotkacie pasące się sarny, to tutaj zaglądają bociany :) Urządziliśmy również miejsce na ognisko czy grilla, gdzie można bawić się i śpiewać (nie zakłócając innym snu) nawet do rana.

Ok. 100 m od naszego gospodarstwa znajduje się 400-metrowy oświetlony WYCIĄG NARCIARSKI, sztucznie naśnieżany i codziennie wyrównywany ratrakiem. Najbliższa okolica, czyli Bielice, Góry Bialskie i Złote to świetne tereny rekreacyjne i turystyczne.

Sieć szlaków turystycznych oraz leśnych dróg pozwala na odbywanie wycieczek pieszych, rowerowych i uprawianie narciarstwa biegowego.

Po szczegłóy odsyłamy na naszą stronę www.bielice.pl

MILE WIDZIANI GOŚCIE Z CZWORONOGAMI !!!

 

Zapraszamy serdecznie:)

Galeria zdjęć

Wstecz

©2002-2024 Anna Sobańska-Maj | Polityka prywatności - pliki cokies. Bielice - gdzieś na końcu świata. Urokliwa wieś koło Stronia Śląskiego.