Sporty zimowe w okolicach Bielic

Narciarstwo zjazdowe i biegowe, wyciągi narciarskie, wypożyczalnia nart.

Wyciąg narciarski BIELICZAK w Bielicach

Wyciąg narciarski BIELICZAK w Bielicach

Wy­ciąg nar­ciar­ski BIELICZAK w Bie­li­cach (ko­ło Stro­nia Ślą­skie­go, Ko­tli­na Kłodz­ka, wo­je­wódz­two dol­no­ślą­skie) ser­decz­nie za­pra­sza wszyst­kich ama­to­rów spor­tów zi­mo­wych na nasze stoki. Miejsce świetnie nadaje się do nauki jazdy na nartach i dla rodzin z dziećmi.

Więcej informacji o wyciągu na www.wyciagwbielicach.pl oraz naszym profilu na Facebooku!

Czytaj więcej

Ośrodek narciarski na Czarnej Górze

Ośrodek narciarski na Czarnej Górze

Największy kompleks narciarski w Kotlinie Kłodzkiej i jedyny posiadający kolej linową czynną cały rok (polecamy fantastyczne widoki z wieży widokowej na szczycie!). Bardzo urozmaicone trasy: od dziecięcych po wyczynowe. Według opini narciarzy system tras i wyciągów tworzy najlepiej przemyślany system w Polsce. Zaawansowanym polecamy świetne trasy H1 i H2. Kilka tras ma certyfikat FIS-u. Duży plus za armatki śniegowe.

Czytaj więcej

Wyciąg narciarski w Nowej Morawie

Wyciąg jest solidnie prowadzony, a stok dobrze przygotowany. Co nie mniej ważne – nie ma tu kolejek. W pobliżu warto wpaść do baru pstrągowego. Dojechać tam można z Kletna kierując się drogą na Stronie i skręcając w Starej Morawie w lewo. Przejeżdżamy przez wieś Bolesławów kierując się przez rynek (ok. 1,5 km).

Czytaj więcej

Stacja narciarska w Kamienicy

Stacja narciarska w Kamienicy

Kompleks kilku wyciągów i nartostrad po dwóch stronach stoku – oświetlonych, naśnieżanych i ubijanych ratrakami. Spore zaplecze gastronomiczne, parkingi. Dojechać tam można z Kletna kierując się drogą na Stronie i Bolesławów. Za Bolesławowem to już tylko ok. 1 km.

Czytaj więcej

Inne wyciągi narciarskie w okolicy

Poza wymienionymi w osobnych podpunktach, w najbliższej okolicy funkcjonują jeszcze dwa wyciągi.

Czytaj więcej


©2002-2023 Anna Sobańska-Maj | Polityka prywatności - pliki cokies. Bielice - gdzieś na końcu świata. Urokliwa wieś koło Stronia Śląskiego.